G TOWER

BASIN EKSPRES KONUT PROJELERİ

GERÇEK ANLAMDA BİR REZİDANS DENEYİMİ

Otel konforunda yaşam sunan G Tower isminin önünde "Divan Residence" imzasını da taşıyor. Türkiye'de otelcilik sektörünün lider markası Divan, G Tower'ın rezidans hizmet yönetimini üstlenerek gerçek bir deneyim sunuyor.

Dünyanın birçok noktasında bulunduğu şehirlerin sembolü haline gelmiş yapılara imza atan RMJM Mimarlık Ofisi’nin tasarladığı Divan Residence at G Tower, gösterişli ve modern mimari çizgileriyle hem bulunduğu lokasyona hem şehre hem de yaşamınıza değer katıyor.

Divan Residence at G Tower'da, Boost Fitness & Spa'ya üye olarak edinebileceğiniz bir çok ayrıcalık bulunuyor. Bu ayrıcalıklı dünyada sizi yüzme havuzu, tam donanımlı ekipmanlarla donatılmış spor alanları, spa merkezi, özel okuma ve çalışma alanlarıyla prestijli bir yaşam bekliyor.

G Tower

METRO
BAĞLANTILI


Basın Ekspres konut projeleri’nden olan Divan residence at G Tower Mimar Sinan metro durağının hemen yanıbaşında.

Mimar Sinan
Metro Durağı’na bağlantı.

Tüm bu hayallerinizi gerçeğe dönüştüren G Tower, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında, E-5 ve TEM otoyollarının kesişim noktasında, Mimar Sinan metro durağına bağlantılı bir noktada yer alıyor.

G Tower
G Tower
G Tower

Boost Fitness & SPA’da
Özel Üyelik Avantajı


Yanı başınızdaki Boost Fitness & B SPA ile sporu hayatınızın merkezine taşıyın.

Bölgenin en nitelikli spor merkezi olan Boost’ta ayrıcalık sahibi olacağınız G Tower’da, dostlarınızla ya da ailenizle birlikte spor çıkışı ya da iş dönüşü kaliteli zaman geçirmeniz için onlarca alternatif sizi bekliyor.

G Tower
G Tower

FERAH ve KONFORLU DETAYLARLA, HUZURLU BİR İÇ DÜNYA
G Tower’ın büyük çoğunluğunu 1+1 daireler, geri kalanını ise 1,5+1 ve 2+1 seçenekleri oluşturuyor.

Rezidans sahiplerine en efektif kullanım alanını sunmak için tasarlanan salon, yatak odası ve mutfakların yanı sıra, her rezidansta yer alan balkonlar, yatak odası mahremiyetini korurken peyzaj düzenlemeleriyle de kuleye farklı bir zenginlik katıyor.

G Tower G Tower G Tower G Tower